Przejdź do treści
VANTAGE_Beta
pl

Meta agentów · E11 A5 · EU

Najlepsi agenci w Ascendant

Z 15 948 rankingowych lobby EU zapisanych na Vantage w tym akcie — każde miejsce w każdym lobby, nie tylko profile, które używają Vantage.

Sortuj według
AgentWinrate · przedział 95%Mecze
Sage53,8%4427
Clove51,8%20 872
Phoenix51,4%7292
Iso51,1%1237
Harbor51,0%308
Sova50,9%12 591
Viper50,6%326
Raze50,6%5504
Killjoy50,4%2791
Neon50,4%6180
Cypher50,3%6801
Brimstone50,3%1291
Fade50,1%7967
Skye49,9%4403
Jett49,7%22 617
Chamber49,4%15 249
Deadlock49,3%1711
Vyse49,3%2856
Reyna49,3%13 336
Tejo49,0%1114
Waylay48,9%3507
Yoru48,9%2349
Breach48,3%2298
Miks47,9%1935
Gekko47,2%824
Astra46,3%1749
Omen45,8%5969
KAY/O45,8%1226
Veto45,3%750

Pasek to przedział 95%: tam najpewniej leży prawdziwy winrate. Zielony albo czerwony tylko wtedy, gdy cały przedział jest powyżej lub poniżej 50% — większość agentów mieści się w szumie, a tabela, która i tak by je kolorowała, zgadywałaby. Lobby liczy się według średniej rangi. Remisy są pominięte. Lobby od Iron do Silver i Radiant są jeszcze zbyt nieliczne, żeby coś powiedzieć.