VANTAGE_Beta
pl

Meta agentów · E11 A5 · EU

Najlepsi agenci w Diamond

Z 16 462 rankingowych lobby EU zapisanych na Vantage w tym akcie — każde miejsce w każdym lobby, nie tylko profile, które używają Vantage.

Sortuj według
AgentWinrate · przedział 95%Mecze
Sage53,0%6920
Clove52,0%18 618
Sova51,6%10 119
Vyse51,4%2491
Neon51,3%4732
Phoenix51,3%8403
Fade51,1%6934
Killjoy50,9%3069
Cypher50,7%6042
Brimstone50,1%2059
Raze49,9%6300
Reyna49,8%14 418
Jett49,7%21 999
Deadlock49,6%2501
Yoru49,1%1878
Chamber49,1%15 582
Breach49,0%3256
Gekko48,8%1639
Harbor48,7%359
Skye48,3%5514
Waylay48,1%3433
Omen47,3%6953
Iso47,2%1540
Miks46,9%3455
Viper46,5%409
Tejo46,4%1471
Astra46,0%1718
Veto46,0%831
KAY/O44,7%1977

Pasek to przedział 95%: tam najpewniej leży prawdziwy winrate. Zielony albo czerwony tylko wtedy, gdy cały przedział jest powyżej lub poniżej 50% — większość agentów mieści się w szumie, a tabela, która i tak by je kolorowała, zgadywałaby. Lobby liczy się według średniej rangi. Remisy są pominięte. Lobby od Iron do Silver i Radiant są jeszcze zbyt nieliczne, żeby coś powiedzieć.