Przejdź do treści
VANTAGE_Beta
pl

Meta agentów · E11 A5 · EU

Najlepsi agenci w Platinum

Z 10 390 rankingowych lobby EU zapisanych na Vantage w tym akcie — każde miejsce w każdym lobby, nie tylko profile, które używają Vantage.

Sortuj według
AgentWinrate · przedział 95%Mecze
Sage53,0%6333
Brimstone52,1%1744
Clove52,0%10 296
Fade51,5%3887
Viper50,9%293
Astra50,7%940
Raze50,5%4206
Killjoy50,5%2072
Vyse50,5%1299
Yoru50,5%1129
Sova50,4%4797
Neon50,2%2588
Jett50,1%12 532
Reyna49,8%9820
Tejo49,7%1193
Chamber49,6%8797
Phoenix49,5%5530
Skye49,3%3683
Breach49,2%2398
Waylay49,1%1928
Gekko48,9%1567
Veto48,7%634
Cypher48,6%3550
Deadlock48,5%1879
Iso47,8%1332
Miks47,8%3129
KAY/O47,0%1558
Omen46,4%4549
Harbor43,0%237

Pasek to przedział 95%: tam najpewniej leży prawdziwy winrate. Zielony albo czerwony tylko wtedy, gdy cały przedział jest powyżej lub poniżej 50% — większość agentów mieści się w szumie, a tabela, która i tak by je kolorowała, zgadywałaby. Lobby liczy się według średniej rangi. Remisy są pominięte. Lobby od Iron do Silver i Radiant są jeszcze zbyt nieliczne, żeby coś powiedzieć.